Rozwiązania kompresyjne dla mężczyzn.

Partnerzy w życiu, podróży i pracy.

Podczas przygody, w biznesie, w życiu! Modne rozwiązania kompresyjne firmy SIGVARIS GROUP wspierają we wszystkich aktywnościach. Działają wspomagająco, są stylowe, zapewniające dobre samopoczucie oraz perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i planów. Nieistotne, czy w celu profilaktyki, czy też wsparcia medycznego: skarpety i podkolanówki uciskowe firmy SIGVARIS GROUP są stworzone do tego, by stąpać twardo po ziemi. Jednocześnie umożliwiają komfortowo realizować swoje pasje i plany oraz pozwalają zachować indywidualny styl.

Dla każdego. I na każdy dzień.

Niezależnie od tego, czy chodzi o wędrówki i relaks, pracę czy świętowanie końca dnia, bieganie, skakanie czy taniec:

cokolwiek zapragniesz:  zrób to! 

Active MASCULINE, nasi niezrównani bohaterowie dnia codziennego z przyjemnym działaniem kompresyjnym, pozwolą dołączyć do każdej zabawy. Życie jest za krótkie, aby spędzić je w domu. Trzeba więc wyjść na zewnątrz i wyruszyć w drogę, aby przeżyć przygodę. Active MASCULINE będą idealnym towarzyszem. Wygodne i wytrzymałe dotrzymają kroku wszelkim aktywnościom.

Miłość od pierwszego kroku: nasze MICROFIBER SHADES wykonane z przyjaznych dla skóry mikrowłókien, w eleganckich kolorach i wzorach, wniosą powiew świeżości.

Podczas wideokonferencji lub spotkania z klientem, w trakcie pracy zdalnej lub wyjazdu służbowego - nasza dopasowana do biznesu linia podkolanówek uciskowych MICROFIBER SHADES wykonuje fantastyczną robotę 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ich wyczuwalne działanie kompresyjne zapobiega uczuciu ciężkich i zmęczonych nóg, a modne kolory pozwalają zapomnieć o swoim wieku.