Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. U nas możecie dokonać zakupów zarówno w sposób klasyczny, w jednym z naszych sklepów stacjonarnych, jak i przy użyciu naszego sklepu internetowego. Nasz personel legitymuje się wieloma certyfikatami oraz ukończonymi kursami, cały czas pracujemy też nad dalszym rozwojem i podnoszeniem jakości świadczonych  usług. 

W stałej sprzedaży posiadamy produkty największych i najlepszych producentów z branży medycznej. 

 

 

Ortopedia Velpeau

Lohmann&Rauscher, producent artykułów ortopedycznych VELPEAU ®.

Amoena dla amazonek

Amoena, producent produktów dla Amazonek. W ofercie: bielizna, stroje kąpielowe, protezy piersi, nakładki uzupełniające, turbany. Wybrane produkty dostępne są w sklepie on-line.

 

Afma dla AmazonekAfma, polski producent bielizny dla kobiet po mastektomii. Oferta w sklepie internetowym.

 

Uciskowe SigvarisMedyczne wyroby uciskowe SIGVARIS używane są z powodzeniem na całym świecie. Sklep

 
 

Medi uciskoweMediven® to uznany, niemiecki producent artykułów uciskowych, od 1951 roku. Sklep 

Aries uciskowePończochy zdrowotne Medico zapewniają prewencję powstawania żylaków i wspomagają ich leczenie, poprawiają krążenie, ograniczają zmęczenie, bóle i obrzęki nóg. Marka Avicenum, dostępne w naszym sklepie internetowym

 

veera przeciwżylakoweVeera to nowoczesne, eleganckie i wygodne produkty przeciwżylakowe. Zapewniają nie tylko skuteczność, ale także estetykę. Wykonane tak, aby ucisk był największy w okolicy stawu skokowego.

 

Pani Teresa uciskowePani Teresa Medica. Polski producent wyrobów medycznych. W naszej ofercie artykuły przeciwżylakowe oraz ortopedyczne, także do zakupu on-line.

 
 

peruki semidaSemida. peruki, treski, tupety damskie, kosmetyki i akcesoria do peruk.

medibut obuwieMedibut. Polskie atestowane obuwie profilaktyczne i zdrowotne. Oferta on-line

 
 

Obuwie berkemannBerkemann. 125 lat doświadczeń w produkcji obuwia ortopedycznego. Sklep on-line

 

neox ortopediaNeox. Polski producent przedmiotów ortopedycznych: opasek, stabilizatorów i pasów.

 

Antar ortopediaAntar to znany na polskim rynku dystrybutor sprzętu medycznego. Wyłączny dystrybutor producentów: OPPO Medical Corp.(stabilizatory medyczne), KARE Orthopaedic by Design (stabilizatory medyczne), AXMED (stabilizatory medyczne), MEDIFLOW (poduszka wodna), 4D Rubber (taśmy rehabilitacyjne), Taiwan Stanch (okłady zimno-ciepłe). 

 

Vermeiren rehabilitacjaVermeiren to 51 lat doświadczenia w produkcji artykułów rehabilitacyjnych, takich jak wózki, łóżka oraz wszelkie urządzenia pomocnicze.

 

Reha Fund rehabilitacjaReha Fund na polskim rynku obecna jest od 1993 roku. "Naszą dewizą jest wyznaczanie nowych standardów  technicznych i jakościowych na polskim rynku."

Comfort. Bogata oferta zapewniająca rozwiązania potrzeb dzieci niepełnosprawnych.

 
 Abena  AbiKojak
  AkcesMED Akson
 Anita Befado
  ConvaTec Duolife