Specjalistyczne Sklepy Medyczne "Korim" to firma zaopatrująca od 2000 roku w sprzęt medyczny, ortopedyczny i pomocniczy.

Jesteśmy dystrybutorami produktów wielu firm (Lohmann&Rauscher - artykuły ortopedyczne VELPEAUŸ, AMOENA, COLOPLAST, CONVATEC, REHA-POL, REHA-FUND, ALUREHAB, PROSPECTOR, VISCOPLAST, MEDILAB, SCA HYGIENE PRODUCTS, HARTMANN), dzięki czemu oferujemy szeroki wachlarz artykułów medycznych. Podstawowym kryterium, jakim kierujemy się, gdy wybieramy produkty medyczne dla naszych klientów, jest ich wysoka jakość. Nasz asortyment jest w całości refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia, dlatego mogą Państwo nabyć produkty na podstawie wniosku lekarskiego. W ofercie mamy wszystkie refundowane artykuły medyczne. Służymy radą i pomocą w odpowiednim dobraniu i dopasowaniu niezbędnego zaopatrzenia.

Działalność naszej firmy obejmuje obszar całego kraju. Nasza siedziba znajduje się w Głogowie, a oddziały we Wschowie, Górze i Szprotawie. Na terenie wymienionych powiatów zapewniamy bezpłatny transport. Dogodne położenie tych miast pozwala nam na łatwy kontakt z Państwem i zwiększa efektywność naszych działań. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych, domów pomocy społecznej, gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych. Bierzemy aktywny udział w konferencjach, szkoleniach i targach medycznych w Polsce i Europie. Z uwagą śledzimy pojawiające się nowości i na bieżąco poszerzamy naszą ofertę o najciekawsze produkty. Zapewnia to fachowość naszego personelu i najwyższą jakość usług.

 

Należymy do "Ogólnopolskiej Izby Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego" Realizujemy zlecenia wystawiane przez Narodowy Fundusz ZdrowiaJeżeli zainteresowała Państwa nasza działalność i oferta, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w sklepie internetowym lub odwiedzenia nas osobiście.