Reżim sanitarny w naszych sklepach

Stosując się do powszechnie znanych zaleceń Ministerstwa Zdrowia w naszym Kraju, także w naszych sklepach stacjonarnych napotkacie Państwo wszelkie niezbędne do zachowania czystości i sterylności, środki ochrony osobistej. 

Nasze sklepy mają powierzchnię na tyle dużą, aby zapewnić minimum 2m odległości pomiędzy obsługiwanymi Klientami. Obsługa sklepów wyposażona jest w maski/przyłbice, bądź pracuje za ekranem. Zapewniamy także żele do dezynfekcji dla Klientów.

Dezynfekujemy wszystkie przyrządy używane podczas koniecznych przymiarek i dopasowań produktów. W celu zachowania maksimum bezpieczeństwa, wymagane przymiarki umawiamy też na dogodne godziny, uwzględniając poziom ruchu w sklepie oraz możliwości Klienta.

W przypadku konieczności dokonania niezbędnego dopasowania, np. protezy, butów itp., zapraszamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego, podczas którego doprecyzujemy również, w jakie akcesoria, dla własnego bezpieczeństwa, powinien być zaopatrzony Klient -  jeśli to technicznie możliwe (np. koszulki symetryzujące, łyżki).