Sklep Medyczny "Korim" to firma zaopatrująca od 2000 roku w specjalistyczny sprzęt medyczny, ortopedyczny, rehabilitacyjny i pomocniczy.

Jesteśmy dystrybutorami produktów wielu firm (m.in. Lohmann&Rauscher - artykuły ortopedyczne VELPEAU, AMOENA, COLOPLAST, CONVATEC, REHA-POL, REHA-FUND, ALUREHAB, PROSPECTOR, VISCOPLAST, MEDILAB, SCA HYGIENE PRODUCTS, HARTMANN), dzięki czemu w naszym sklepie oferujemy szeroki wachlarz artykułów medycznych. Podstawowym kryterium, jakim kierujemy się w sklepie medycznym Korim, gdy wybieramy produkty medyczne dla naszych klientów, jest ich wysoka jakość. Nasz asortyment jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia, dlatego, w sklepach stacjonarnych jak i on-line, mogą Państwo nabyć produkty na podstawie wniosku lekarskiego. W ofercie sklepu mamy wszystkie refundowane artykuły medyczne. Służymy radą i pomocą w odpowiednim dobraniu i dopasowaniu niezbędnego zaopatrzenia.

Działalność sklepu medycznego Korim obejmuje obszar całego kraju. Nasze miasto macierzyste to Głogów, posiadamy też oddziały we Wschowie, Górze i Szprotawie. Na terenie wymienionych powiatów zapewniamy transport własnym samochodem zakupionych w sklepie produktów. Dogodne położenie Głogowa, Wschowy, Góry i Szprotawy pozwala nam na łatwy kontakt z Państwem i zwiększa efektywność naszych działań.

Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych, domów pomocy społecznej, gabinetów lekarskich oraz kosmetycznych. Bierzemy aktywny udział w konferencjach, szkoleniach i targach medycznych w Polsce i Europie. Personel sklepów Korim z uwagą śledzi pojawiające się rynkowe nowości i na bieżąco poszerza ofertę sklepu o najciekawsze produkty. Zapewnia to fachowość personelu i najwyższą jakość usług.

 

Należymy do "Ogólnopolskiej Izby Specjalistycznego Zaopatrzenia Medycznego" Realizujemy zlecenia wystawiane przez Narodowy Fundusz ZdrowiaJeżeli zainteresowała Państwa nasza działalność i oferta, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w sklepie internetowym lub odwiedzenia nas osobiście.