Wózki Vermeiren

Vermeiren to 51 lat stażu i doświadczenia w dziedzinie produkcji wózków inwalidzkich, łóżek oraz wszelkich urządzeń pomocniczych dla osób niepełnosprawnych. "Nasze produkty wytwarzane są w bardzo zaawansowanym technologicznie procesie produkcji. Wykorzystujemy roboty spawalnicze, lasery do cięcia stali i aluminium oraz w pełni zautomatyzowaną linię lakierniczą - Dlatego jesteśmy pewni wysokiej jakości produktów, które opuszczają naszą fabrykę."

Czytaj więcej: Wózki Vermeiren

Wózki dziecięce Vermeiren

Wszystkie produkty posiadają certyfikaty TUV, deklaracje CE oraz wpisy do Rejestru Wyrobów Medycznych. Maksymalna liczba opcji dodatkowych, gwarantujących prawidłową stabilizację, szczególnie miednicy, która jest odpowiedzialna za prawidłowy rozwój kręgosłupa i postawę, poduszki korygujące oraz przeciwodleżynowe.

Czytaj więcej: Wózki dziecięce Vermeiren

Rowery trójkołowe Vermeiren

Vermeiren oferuje wysokiej jakości rowery trójkołowe, rehabilitacyjne dla osób z zachwianym poczuciem równowagi oraz dla dzieci z porażeniem mózgowym. Rowery mogą być wyposażone w wiele dodatkowych opcji w ależności od kondycji psychofizycznej.

Czytaj więcej: Rowery trójkołowe Vermeiren