Różowy Październik

W październiku każdego roku organizacje wspierające walkę z rakiem piersi jednoczą się wokół wspólnego celu jakim jest niesienie pomocy kobietom toczących walkę z rakiem piersi. 

W trakcie Kampanii Różowy Październik zapraszamy wszystkie kobiety do podjęcia wyzwania – dopasowania idealnego biustonosza oraz protezy piersi. W Sklepach Medycznych Korim wychodzimy na przeciw wszystkim oczekiwaniom naszych Klientek. W asortymencie dla Amazonek posiadamy protezy oraz bieliznę największych i dobrze znanych naszym Klientkom firm jak AMOENA oraz AFMA. W Październiku nowością w naszym Sklepie są produkty firmy ANITA.

W tym roku, prócz komfortowych biustonoszy, Amoena proponuje odzież sportową Active Wear oraz stroje wypoczynkowe, w tym wygodne koszule nocne, koronkowe piżamy oraz eleganckie koszulki na co dzień.

 

Jednym z piękniejszych kompletów tego roku jest Lara Dots – dobrze znany wam biustonosz t-shirt’owty. Z pewnością polubicie jego pastelowy kolor oraz uroczy wzór kropek. Nie wszystko musi być przecież szare i nudne! Załóż odrobinę koloru!

Zachęcamy Was do przyłączenia się do akcji Różowy Październik. Razem z przyjaciółmi i rodziną możecie wesprzeć kobiety walczące z rakiem piersi.